Як хапуги скидали колишнього військового з посади секретаря ради

Громада розташована за 15 хвилин від Києва. А отже тут селяться політики, прокурори, судді, естрадні співаки. Тут жили або живуть колишні політики Іван Баканов та Наталія Королевська, бізнесмени Юрій Косюк, Лев Парцхаладзе та інші. Ну і звісно, землі тут дорогі. Котеджі на спеціалізованих сайтах в 2-8 мільйонів, деякі звісно VIP і “безцінні”.

Бойова медикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух, «Чека»: Вшанування – не для загиблих, а для тих, хто далі берегтиме про них пам’ять

Коли ми говоримо про пам’ять, є такий наратив про те, що ми не можемо тепер займатися політикою пам’яті, тому що ми не прожили травму, бо травма не закінчилася, типу, ще зарано. Що пам’ятати, ми в активній фазі війни. Але це називається пам’ять в поствоєнній країні, поствоєнна пам’ять. І питання в тому, чи ми коли-небудь станемо поствоєнною країною.

Історії тих, хто пережив окупацію Ізюму: «Постійно змінювалися в’язні і над усіма знущалися»

Російські загарбники прагнули використовувати Ізюм як плацдарм для наступу на північ Донецької області. Тому ще наприкінці лютого місто зазнало масованих обстрілів. Спочатку березня це були інтенсивні авіаудари, а 1 квітня 2022 року російські окупанти захопили місто.

Історія оборони Сумщини: Про те, як загинули за Україну машиніст, квіткарка та легкоатлет-рекордсмен, котрі допомагали ЗСУ

31-річний Олександр Спасьонов самотужки дістав бронежилет, кулемет, гранату і став партизаном, захищав Тростянець. Допомагала обороняти місто і 52-річна Вікторія Іванова. До 24 лютого — квітникарка, а потім — коригувальниця вогню.

Засуджені рвуться на фронт. Верховна Рада допоможе, але не всім

Не секрет, що мобілізаційний ресурс нашого ворога є величезним, а тому нам слід використовувати всі наявні можливості для відсічі збройної агресії. Одним із ресурсів, який може бути використаний для посилення обороноздатності держави є особи, які відбувають покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі.

Як Росія дезінформує українців через рекламу у Facebook: від залякування до шахрайства

Дослідження виявило, з якими наративами найактивніше працює Кремль, спонсоруючи рекламу в Facebook. У звіті йдеться про 12 ключових тем російської дезінформації: бідність, виплати, влада, демографія, деморалізація, енергетика, Захід, зброя, корупція, мобілізація, турбота про військових, фронт.

Мобілізаційний потенціал за ґратами: залучення ув’язнених до військової служби за контрактом

Сьогодні близько 46 тисяч осіб перебувають у місцях позбавлення волі. 26 тисяч з них мають статус засуджених, ще 20 тисяч є обвинуваченими (підсудними). Близько 50 тисяч осіб звільнилися з місць позбавлення волі та через судимість були зняті з обліку військовослужбовців.